AcasaFAQCautareHarta LumiiPrognoza MeteoChatGoogle SearchInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Ce este Prizee si cum functioneaza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
CosminBest
Founder
Founder

Numarul mesajelor : 542
Varsta : 24
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 27/12/2007

MesajSubiect: Ce este Prizee si cum functioneaza   Vin 22 Feb 2008, 14:56

Tot ce trebuie sa faci ca sa primesti bani LEGAL de pe NET este sa dispui pe zi de 5 minute pentru a juca niste jocuri foarte usoare.
Tot ce trebuie sa faci este sa rescpecti urmatorii pasi:

1. In primul rand trebuie sa te inregistrezi pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Si dai pe inscrie-te!!!
2. In al doilea rand iti scri acolo Username'ul o parola si o adresa de email valida.
3. In al treilea rand trebuie sa te loghezi si incepi sa te joci o sa primesti ca scor "Bubz" 1.00 Bubz = 1.00 euro. Aproximativ 1.50 Bubz (1.50 Euro) ii faci in 3 zile (eu zic ca destul de bine avand in vedere ca nu faci mai mult nimic decat sa te joci)

4. Si cand vrei sa folosesti Bubz'urile intri la "Contul Tau" la sectiunea "Datele tale personale / preferintele tale" si iti introduci datele personale si iti alegi ce vrei sa faci cu Bubz'urile, ai 4 psiblitati:
a)Transformă Bubz în cadouri!:
Alege din Vitrină. În fiecare zi, un anumit număr de cadouri este propus. În fiecare seară la miezul nopții, dacă numărul cererilor este superior cadourilor propuse, are loc o tragere la sorți. În acest caz, doar câștigătorilor li se va debita numărul de Bubz corespunzător Cadoului ales și obținut. Ceilalți își pot reîncerca norocul oricând doresc.
b)Confruntă-te cu ceilalți jucători !
Înfruntă-i pe ceilalți jucători!
Zeci de cadouri sunt disponibile în fiecare zi sub forma vânzărilor prin Licitație. Alege cadoul care îți place și dă-i un preț. Poți, în orice moment, să supra licitezi. La sfârșitul fiecărei licitații doar celor care au câștigat licitația li se va debita suma ultimei supralicitări. Ceilalți își pot reîncerca șansa chiar din acest moment.
c)Rezervă-ți Cadoul !
Datorită Listei de Așteptare , îți alegi unul sau mai multe cadouri din categoria pe care o vrei și clickezi pe butonul « Adaugă-te pe listă » pentru a valida. Faci atunci parte din cei de pe listă și valoarea în Bubz a Cadoului este blocată în cufărul tău. Atenție, trebuie să validezi Lista în fiecare zi ! Ai 24 de ore începând de la ora 04 :00 dimineața (ora de pe Prizee) pentru a confirma alegerea ta. O dată Cadoul câștigat, Cufărul tău va fi debitat. Dacă te decizi să părăsești lista sau uiți să vii o dată pe zi să validezi cadoul tău, suma corespunzătoare va fi deblocată.
d)Câștigă Cadouri Surpriză! Te rambursăm dacă Tichetul este Necâștigător!
Secțiunea Jocuri de Răzuit îți propune să schimbi 5 Bubz contra unui tichet de răzuit. Cei 5 Bubz vor fi blocați până la miezul nopții. Răzuind vei descoperi imediat dacă ai câștigat sau nu un Cadou. Dacă esști norocos, vei vedea instantaneu despre ce cadou este vorba. Dacă Tichetul tău este necâștigător, cei 5 Bubz investiți, îți vor fi restituiți în aceeași seară, la miezul nopții. Poți obține câte tichete vrei, numărul lor nu e limitat. Numărul total de tichete propuse este afișat în fiecare zi. Acest număr variază în funcție de cerere.

Cam asta trebuie sa faci si vei avea niste castiguri constante destul de bunicele avend in vedere ca decat te joci.Nu te costa nimic merita sa incerci.

Pentru mai multe informati, contactati ID de Messenger: matrixpedia sau e-mail [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

SUCCES!!! cheers

Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam 29 Mar 2008, 13:06, editata de 6 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://infozone.forumhit.ro
tudu
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 11/03/2008

MesajSubiect: Re: Ce este Prizee si cum functioneaza   Joi 13 Mar 2008, 05:44

Si eu vreau
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CosminBest
Founder
Founder

MesajSubiect: Re: Ce este Prizee si cum functioneaza   Vin 14 Mar 2008, 01:13

Pai daca vrei incearca si nu cred ca vei fi dezamagit Zambet cheers
Sa ne spui ce ai facut
Sus In jos
Alex
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 188
Varsta : 22
Data de inscriere : 25/05/2008

MesajSubiect: Re: Ce este Prizee si cum functioneaza   Sam 31 Mai 2008, 12:18

Eu sunt inscris pe acest site am 3 argint si 53.75 bubz
M-am lasat de acest site ,am sa-mi fac comanda de niste cadouri si gata , oricum siteul este calumea
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://moneyzone.the-up.com
Mihai
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 44
Varsta : 19
Localizare : Oltenia/Craiova
Data de inscriere : 28/09/2008

MesajSubiect: Re: Ce este Prizee si cum functioneaza   Lun 03 Noi 2008, 07:25

Da este super am, 2 joypad-uri pentru PC este serios
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.Metin-2.com
CosminBest
Founder
Founder

MesajSubiect: Re: Ce este Prizee si cum functioneaza   Lun 03 Noi 2008, 09:07

Si eu am comandat un ventilator USB si l-am primit acasa dupa 2 saptamani ce-i drept. Insa site-ul este serios si onoreaza comenzile.
Sus In jos
costica19
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 11/07/2008

MesajSubiect: Re: Ce este Prizee si cum functioneaza   Joi 19 Mar 2009, 06:26

Acest site este foarte frumos pentru ocuparea timpului liber, nu se castiga mare lucru pe el dar este atractiv si poate devenii un hoby

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CosminBest
Founder
Founder

MesajSubiect: Re: Ce este Prizee si cum functioneaza   Mar 09 Mar 2010, 07:59

Din cate am inteles, mai nou Prizee, nu mai trimite premii si in "Romanica" noastra. Pacat
Au pierdut o gramada de oamneni care aveau activitate la ei pe site...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce este Prizee si cum functioneaza   

Sus In jos

Ce este Prizee si cum functioneaza
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce este BSoD sau " ecranul albastru " si cum stabilim cauza acestei probleme grave
» Ce este metin2 si cum se joaca acesta
» Ardamax ce este si cum se indeparteaza
» Ce este Ccleaner
» Deschiderea unui fisier psd

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InfoZone :: Zona Profesionala :: Bani & Afaceri :: Siteuri de profil "Paid to click (PTC)"-
Mergi direct la:  

Link Exchange:
InfoZone, ClubOpel
Statistici:
site statistics
Creati un forum gratuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog gratuit