AcasaFAQCautareHarta LumiiPrognoza MeteoChatGoogle SearchInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

AdminFix.amxx sa va mearga adminul,adminele

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
pad_vlad
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 24
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 19/04/2009

MesajSubiect: AdminFix.amxx sa va mearga adminul,adminele   Sam 23 Mai 2009, 15:53

Deci multi ce au server cu addons Amx Mod X nu le merg adminul/adminele, cu acest plugin puteti sa faceti ca sa mearga adminul/adminele, AdminFix.amxx puteti sa fixati un mic bug pluginul il puteti descarca de aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
il bagati in plugins.ini cum se baga si alt plugin!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.pkgzone.com
CosminBest
Founder
Founder

Numarul mesajelor : 542
Varsta : 24
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 27/12/2007

MesajSubiect: Re: AdminFix.amxx sa va mearga adminul,adminele   Mier 12 Mai 2010, 08:19

Multumim pad_vlad. Intre timp, m-am lasat de tinut servere de Counter Strike, in ciuda faptului ca latimea de banda imi permite acest lucru, insa resursele calculatorului nu prea. Oricum eu tineam inainte server cand mai jucam cu colegii din clasa...Acum nu mai am Counter Strike in PC, si nu mai joc de 6 luni.
Insa pluginul pe care ni l-ai dat este foarte bun (zic eu, nu l-am incercat) pentru cei care se ocupa.
Numai bine! Stima!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://infozone.forumhit.ro

AdminFix.amxx sa va mearga adminul,adminele
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [TUTORIAL] Cum sa rulezi Minecraft fara LAG [10 PASI+POZE]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InfoZone :: Multimedia :: Jocuri :: Jocuri pe PC :: Counter Strike-
Mergi direct la:  

Link Exchange:
InfoZone, ClubOpel
Statistici:
site statistics
Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog