AcasaFAQCautareHarta LumiiPrognoza MeteoChatGoogle SearchInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Care este masina voastra preferata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Care este masina voastra preferata?
Dacia
17%
 17% [ 2 ]
Bmw
42%
 42% [ 5 ]
VW
0%
 0% [ 0 ]
Audi
17%
 17% [ 2 ]
Mercedes
17%
 17% [ 2 ]
Volvo
0%
 0% [ 0 ]
Opel
7%
 7% [ 1 ]
Altele
0%
 0% [ 0 ]
Total voturi : 12

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Care este masina voastra preferata   Dum 31 Aug 2008, 04:23

Masina mea preferata este Dacia dintr-un punct de vedere si din altul este Bmw
Sus In jos
Alex
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 188
Varsta : 22
Data de inscriere : 25/05/2008

MesajSubiect: Re: Care este masina voastra preferata   Dum 07 Sept 2008, 00:54

A mea BMW Zambet
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://moneyzone.the-up.com
CosminBest
Founder
Founder

Numarul mesajelor : 542
Varsta : 24
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 27/12/2007

MesajSubiect: Re: Care este masina voastra preferata   Dum 05 Apr 2009, 05:41

Masina mea preferata (dealtfel am si o asemenea masina) este OPEL.
Am un Opel Kadett E Caravan 1.7 D. Cine vrea sa o vada, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sunt inscris in [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cu ea, si sunt mandru de ea chiar daca este mai "batranica".

PS. Abia astept sa dau de permis

Ultima editare efectuata de catre CosminBest in Mier 12 Mai 2010, 04:25, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://infozone.forumhit.ro
djvlad1
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 20/04/2010

MesajSubiect: Re: Care este masina voastra preferata   Mar 20 Apr 2010, 07:22

Si eu am un bugati veroni
an fabricatie 2010

edit by alex: In primul rand aici este un forum nu un chat!
In al doilea rand mai treci pe la scoala
In al treilea rand ce ai vrut tu sa demonstrezi prin postul asta? ca ai bugatti? ...of ce insemna cand toti copii au acces la internet
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
CosminBest
Founder
Founder

MesajSubiect: Re: Care este masina voastra preferata   Mar 20 Apr 2010, 08:10

Frate M-apuca râsul.... Las-o moarta... Nu inteleg cum poti sa ai o masina dar sa nu sti cum se numeste. De bugati veroni nu am auzit pana acum, e prima oara, iti jur. Oricum ma amuz copios. Am o vaga impresie ca ai vrut sa te referi la Bugatti Veyron dar nu sunt ferm convins asa ca revin-o cu un raspuns si lamureste-ma.
Zici ca e an fabricatie 2010....hmmmm
Shy vezi ca mi se pare ca ai confundat forumul asta cu un chat ceva... la cum scri.
Shy acum probabil o sa vad comentarii gen "lasa-l frate ca e primul lui post.." si nu mai stiu ce... Sincer iti spun ca iti explicam frumos cum sta treaba aici, si nu faceam atata bascalie de tine, daca nu aberai atat, astfel incat sa spui ca ai o masina (culmea, super scumpa, dar n-am de unde sa stiu situatia ta financiara) al carei nume nu sti sa il scri corect.
Hai ca te-am lasat....
Stima!
Sus In jos
CosminBest
Founder
Founder

MesajSubiect: Re: Care este masina voastra preferata   Mier 12 Mai 2010, 04:21

Trecand peste momentul amuzant (din punctul meu de vedere) creat de djvlad1, tin sa mentionez primele 3 iubiri ale mele (aici ma refer la masini), pe care, dealtfel, sper sa si am ocazia sa detin una din aceste modele. Sa incepem:
Locul 1 in topul preferintelor mele:
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
Opel Astra G, o masina pe care mi-o doresc inca de mic...si pe care sper din tot sufletul sa o am si sa o conduc (placerea va fi de partea mea, evident)
Locul 2:
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
Opel Astra F, este o alternativa la Opel Astra G (adica in mintea mea (bolnava)...daca nu Astra G, macar Astra F) si care de-asemenea imi place foarte mult.
Locul 3:
BMW 320d, la care nu visez cu ochii deschisi, asa cum se intampla in cazul celorlalte 2, prezentate mai sus, dar totusi ocupa locul 3 in topul preferintelor mele. Are un design atractiv, iar puterea motorului este mai mult decat suficienta pentru drumurile din Romania. Am avut ocazia sa merg intr-o astfel de masina (ca pasager) si am ramas placut surprins... Din pacate BMW-ul cu care am mers eu, zace acum intr-o curte, si a mai ramas din el, decat un morman de fiare contorsionate (in urma unui accident).

Altfel fiind spus, intr-o zi sper sa am una din aceste 3 minunatii...pe care le iubesc pur si simplu

Numai bine tuturor! Stima! Zambet
Sus In jos
assasinblk
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 20
Data de inscriere : 28/08/2009

MesajSubiect: Re: Care este masina voastra preferata   Mier 22 Dec 2010, 11:48

Locul 1:Audi 80 B3

Locul 2:Audi A4 (200-2004)

Locul 3:BMW 745i

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Care este masina voastra preferata   

Sus In jos

Care este masina voastra preferata
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum sa afli seria telefonului mobil
» Care este codul de la reclama aceea de langa banner(phpbb3)
» Combinatii de taste pe sistemul de operare windows
» Deschiderea unui fisier psd
» Ce este BSoD sau " ecranul albastru " si cum stabilim cauza acestei probleme grave

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InfoZone :: Pasiuni :: Auto-
Mergi direct la:  

Link Exchange:
InfoZone, ClubOpel
Statistici:
site statistics
Forumgratuit.ro | Informatica Internet | Diverse. | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit